UITSLAGEN JEUGD

Zaterdag 1 november:
Vitesse A1 - Feyenoord A1
Almere City A1 - Feyenoord A2
Feyenoord B1 - Vitesse B1
Feyenoord C1 - Brabant United C1
Willem 2 C2 - Feyenoord C2
Almere City D1 - Feyenoord D1

Helmond Sport D2 - Feyenoord D2
Brielle D1 - Feyenoord E Top
Feyenoord E1 - Jodan Boys E1

Feyenoord E2 - Nieuwenhoorn E1
Feyenoord F1 - Nootdorp F1

Feyenoord F2 - Spartaan '20 F2
Feyenoord F3 - Alexandria '66 F1

Feyenoord F4 - VFC F1

PROGRAMMA JEUGD

Zaterdag 1 november:
09.00: Feyenoord E1 - Jodan Boys E1
09.00: Feyenoord F3 - Alexandria '66 F1
09.45: Feyenoord F4 - VFC F1
10.00: Feyenoord C1 - Brabant United C1
10.30: Brielle D1 - Feyenoord E Top
10.30: Feyenoord E2 - Nieuwenhoorn E1
10.30: Feyenoord F2 - Spartaan '20 F2
11.45: Feyenoord F1 - Nootdorp F1
12.00: Feyenoord B1 - Vitesse B1
12.00: Helmond Sport D2 - Feyenoord D2
12.30: Willem 2 C2 - Feyenoord C2
12.30: Almere City D1 - Feyenoord D1
14.30: Vitesse A1 - Feyenoord A1
15.00: Almere City A1 - Feyenoord A2

Woensdag 5 november:
16.30: Feyenoord F1 - ADO Den Haag F1 
16.30: Feyenoord F2 - ADO Den Haag F2 

Zaterdag 8 november:
08.45: TOGB F1 - Feyenoord F3
08.45: Brielle F1 - Feyenoord F4
09.00: Feyenoord E Top - Smitshoek D1
09.45: DSO E1 - Feyenoord E1
09.45: Zwaluwen F1 - Feyenoord F2
10.00: Feyenoord D1 - ADO Den Haag D1
10.00: Feyenoord D2 - NAC D2
10.00: Spijkenisse E1 - Feyenoord E2
10.00: TOGB F1 - Feyenoord F1
11.00: Feyenoord C2 - NAC C2
12.00: Feyenoord C1 - VVV C1
14.00: Waasland Beveren A1 - Feyenoord A1
14.30: ADO Den Haag B1 - Feyenoord B1
14.30: Brabant United B2 - Feyenoord B2 

Zondag 9 november:
14.00: Zulte Waregem A1 - Feyenoord A1 

WEEKPLANNING JEUGD

INTERVIEW KAMIL MIAZEK NA FEYENOORD A1 - FC TWENTE A1 1-1

1415 a1 miazekkamilVoor het interview met Kamil Miazek na Feyenoord-FC Twente klik hier

Laatst aangepast (donderdag, 30 oktober 2014 17:42)

 

INTERVIEW ACHRAF EL BOUCHATAOUI NA FEYENOORD C1 - MVV C1 5-0

1415 c1 bouchataouiachrafVoor het interview met Achraf el Bouchataoui na Feyenoord-MVV klik hier

Laatst aangepast (donderdag, 30 oktober 2014 17:34)

 

Loting Nike Cup Feyenoord O/18 en O/19

knvbbekerDe loting voor de Nike Cup voor A junioren heeft voor FeyenoordAcademy teams de volgende wedstrijden opgeleverd:
AZ A1 - Feyenoord A1 en Feyenoord A2 - Vitesse A1 

 

Drie FeyenoordAcademy spelers bij voorlopige selectie Ned O/19

knvblogoKNVB-coach Aron Winter heeft de voorlopige selectie van Onder 19 bekendgemaakt voor de oefenduels met Schotland en België.

Lees meer...

 

Vier FeyenoordAcademy spelers bij voorlopige selectie Ned O/18

knvblogoKNVB-coach Maarten Stekelenburg heeft de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor spelers onder 18 jaar voor het vierlandentoernooi in Turkije bekendgemaakt.

Lees meer...

 

Trainers van de Profopleiding op bezoek bij Porto

fatrainersportobrunoDe vrije dagen in de herfstvakantie zijn door de Profopleiding benut om op werkbezoek te gaan in Portugal.

Lees meer...

 
Feyenoord Academy feliciteert

- 27 oktober, Timon Bol, D2
- 27 oktober, Jamal Ourhis, E Top
- 27 oktober, Nick van Riel, F3
- 27 oktober, Henk van der Bend, Scout
- 28 oktober, Wim Jansen
- 28 oktober, Els Rengers, Kledingmagazijn
- 28 oktober, Jan Mastenbroek, Spelersbegeleider
- 28 oktober, Sonja Dumee, Chauffeur
- 29 oktober, Niels Berrevoets, Fysiotherapeut
- 30 oktober, Shamir de Jesus, A2
- 30 oktober, Crysencio Summerville, C2
- 31 oktober, Nelson Amadin, C1

Fotoarchief Feyenoord Academy

Voor het fotoarchief van de Feyenoord Academy wedstrijden klik hier 

Feyenoord Academy Facebook
Video's en samenvattingen